Середа, 28 вер. 2022 р.
Керівництво - Голова Асоціації PDF Друк E-mail

Голова Всеукраїнської громадської організації (ВГО) «Всеукраїнська Асоціація ветеранів і співробітників прикордонної розвідки «ЩИТ і МЕЧ».

 

Глова Ігор ГригоровичГЛОВА Ігор Григорович, народився 16 липня 1967 року в м. Київ.

Громадянство – Україна, національність – українець, в Україні проживає від дня народження.

З 1974 по 1982 рік навчався в середній спеціалізованій (з поглибленим вивченням англійської мови) школі № 129 (Київ), з 1982 по 1984 - в Київському суворовському військовому училищі, яке закінчив з відзнакою.

У 1984 році був направлений до Московського вищого прикордонного командного училища. У 1988 році, після його закінчення, прибув для подальшого проходження служби в Західний прикордонний округ (Київ) - повернувся на Батьківщину. Офіцерську службу розпочав з посади заступника начальника прикордонної застави «Краковець» Львівського прикордонного загону. З 1990 року - в розвідувальних апаратах (органах).

Пройшов шлях від заступника начальника прикордонної застави і офіцера розвідувального відділу до заступника керівника прикордонної розвідки України.

26 квітня 2010 року звільнився в запас.

Ветеран Прикордонної служби (розвідки). Військове звання - полковник запасу.

Окрім Московського вищого прикордонного командного училища, в 1997 році - закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Шевченка (з відзнакою), у 2000 - Вищі академічні курси при Національній академії оборони України, у 2005 - Національну академію державного управління при Президентові України (з відзнакою). Спеціаліст з вищою (педагогічною) та військово-спеціальною (безпека) освітою, юрист-спеціаліст (правознавство), магістр державного управління (управління суспільним розвитком і державними процесами).

Досвід в сфері державного менеджменту та юриспруденції, в т.ч. законо- та нормотворчої, діяльності - працював над розробкою проектів законів України «Про Державну прикордонну службу України», «Про розвідувальні органи України», «Про контррозвідувальну діяльність», «Про боротьбу з тероризмом», «Про оперативно-розшукову діяльність» та ін., а також актів Президента України і Кабінету Міністрів України у сфері національної безпеки та оборони.

Член Ради ВГО «Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність», керівник Соціального проекту «Кадетський діловий клуб».

Один із засновників та Голова ВГО «Всеукраїнська Асоціація ветеранів і співробітників прикордонної розвідки «ЩИТ і МЕЧ», керівник Проекту «Діловий клуб «РОЗА ВІТРІВ».

Нагороджений: Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною відзнакою Апарату Ради національної безпеки і оборони України ІІІ ступеню, Орденом «Архистратига Михаїла V ступеню», відзнакою «За мужність в охороні державного кордону України» та іншими 23 медалями (відзнаками) України (СРСР).

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 6 гостей на сайті