Понеділок, 30 січ. 2023 р.
Керівництво - Голова Ради регіонів PDF Друк E-mail

Голова Ради регіонів Всеукраїнської громадської організації (ВГО) “Всеукраїнська Асоціація ветеранів і співробітників прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”.

 

Троценко Микола Якович народився 05 липня 1950 року, в м. Саки Автономної Республіки Крим (Україна). Українець.

У 1973 році закінчив Московське вище прикордонне військове училище, та був направлений  в Забайкальський прикордонний округ КДБ СРСР, де і розпочав офіцерську службу на посаді офіцера розвідувального відділу.

В 1982 році закінчив Червонопрапорний інститут КДБ СРСР.

У 1992 році повернувся на Батьківщину  та  до 1998 року   проходив службу в Північно-Західному напрямі (окрузі) Прикордонних військ України  на посаді заступника командувача військ напряму (округу) з оперативної роботи (розвідки).

З  1998 року проходив військову службу у Державному  комітеті у справах охорони державного кордону України на посаді керівника прикордонної розвідки (Оперативно-розшукового управління), був членом Комітету з питань розвідки при Президентові України.

У 2002 році Троценко М.Я. звільнився з військової служби в запас, але   зберіг традиційну вірність розвідці і вже не один рік працює на ниві підготовки офіцерських кадрів для розвідувального співтовариства України.

Всього у Прикордонних військах Троценко М.Я. прослужив 33 календарні роки (а загальний стаж роботи у розвідці – близько 45 років) та пройшов шлях  від курсанта військового училища  до полковника запасу.

За час служби в Прикордонних військах Троценко М.Я. зробив вагомий особистий внесок у забезпечення національної безпеки та захист (охорону) державного кордону, розбудову оперативних (розвідувальних) підрозділів органів прикордонної охорони України, особливо на етапі їх становлення.

За тривалу бездоганну службу та взірцеве виконання оперативно-службових завдань нагороджений медаллю “За відзнаку в охороні державного кордону СРСР” та 16 ювілейними й відомчими медалями України (СРСР).

Троценко М.Я. є одним із фундаторів та активних членів Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська Асоціація ветеранів та співробітників прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”. Як визнаний фахівець у сфері розвідувальної діяльності й авторитетна серед прикордонної громадськості людина, - він обраний (на громадських засадах) членом Ради Асоціації, головою Ради регіонів і головою Київського міського осередку Асоціації.

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 5 гостей на сайті