Понеділок, 30 січ. 2023 р.
Заходи, присвячені врученню ювілейної громадської медалі "95 років на охороні державного кордону" PDF Друк E-mail

http://pogran-razvedka.org.ua/images/phocagallery/thumbs/phoca_thumb_l_img_5047.jpg10 липня ц.р. в Харкові, в музеї Східного регіонального управління Державної прикордонної служби (ДПС) України відбулися заходи присвячені врученню ювілейної громадської медалі "95 років на охороні державного кордону", якою, рішенням Ради ВГО "Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ", був нагороджений полковник Гавриленко І.А. (посмертно).


Вручив нагороду від імені та за дорученням Ради Асоціації член Ради - голова Харківського обласного осередку ВГО "Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ" , ветеран прикордонної служби (розвідки), полковник запасу Кинько О.В.
Нагорода була вручена вдові та синові полковника Гавриленко І.А. - Маргариті Олексіївні та Роману Ігоревичу.
У заходах прийняв участь заступник командувача Східного регіонального управління з питань оперативно-розшукової роботи полковник Зюзько Ю.В., голови регіональної та Харківської обласної ветеранських організацій прикордонників, члени Харківського обласного осередку ВГО "ЩИТ і МЕЧ",  ветерани-прикордонники, які проходили службу разом з І.А.Гавриленко.  Виступаючі розповіли про важливі та цікаві епізоди з періоду сумісної служби та висловили побажання сину Гавриленко І.А.- офіцеру-прикордоннику - Роману Ігоревичу. Вдова та син подякували за пам"ять та увагу. Після вручення медалі присутні ознайомилися з експозицією музею та сфотографувалися на згадку.

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 6 гостей на сайті