Вівторок, 06 груд. 2022 р.
Харківський осередок
Зустріч прикордонних ветеранських організацій України та Росії у м. Харкові PDF Друк E-mail

ІНФОРМАЦІЯ

про зустріч ветеранських організацій прикордонних областей України та Росії з нагоди 70-річниці визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників

(Харків, 28 серпня 2013 року)

28 серпня ц.р. в м.Харків (Україна) відбулася зустріч ветеранських організацій прикордонних областей України та Росії з нагоди 70-річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

У зустрічі прийняли участь представники Белгородської та Воронежської регіональних ветеранських організацій Прикордонної служби ФСБ Російської Федерації, Харківської, Дніпропетровської обласних ветеранських організацій Комітету Організації ветеранів Державної прикордонної служби України, Харківського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації  (ВГО) “Всеукраїнська Асоціація ветеранів та співробітників  прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ" (далі – Асоціація), начальник (генерал-лейтенант Кучеренко А.А.), члени колегії та персонал Східного регіонального управління (СхРУ) Державної прикордонної служби (ДПС) України.

До складу української делегації були включені голова Харківського обласного осередку Асоціації кавалер Ордену Богдана Хмельницького III ступеню, медалей “За відзнаку в охороні  державного кордону СРСР” та “За мужність в охороні державного кордону України”, а також вищої відомчої нагороди “Відзнака служби” (“Почесний прикордонник”), полковник запасу Кинько О.В. та член цього ж осередку полковник запасу Єрмолаєв С.М.

На зустрічі були заслухані виступи керівників регіональних (обласних) ветеранських організацій, відбувся обмін досвідом практичної діяльності, обговорення існуючих проблем ветеранського руху та шляхів їх вирішення. Зокрема, про створення, завдання, практичну діяльність та напрямки міжнародного партнерства Асоціації присутніх учасників поінформував голова Харківського обласного осередку Асоціації Кинько О.В. Від імені Асоціації він вручив головам Білгородської і Воронежської регіональних ветеранських організацій Прикордонної служби ФСБ РФ пам’ятні вітальні бланкетки, а також нагородив низку ветеранів-прикордонників РФ і України громадськими ювілейними медалями “95 років на охороні державного кордону”.

Інформація викликала щиру зацікавленість як з боку ветеранів-прикордонників РФ, так і ветеранів й діючих прикордонників СхРУ ДПС України.

Учасники зустрічі поклали квіти до Вічного вогню та Пам’ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні - "Вітчизна-мати", відвідали історичні та пам’ятні місця Харкова, оновлену до 70-річчя визволення міста експозицію історичного музею, Парк культури та відпочинку ім. Горького, Музей Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Зустріч та пленарна робота пройшли у теплій, дружній та відкритій обстановці.

Прес-центр ВГО “ЩИТ і МЕЧ”

 
Зустріч прикордонних ветеранських організацій України та Росії у м. Белгород PDF Друк E-mail

Зустріч прикордонних ветеранських організацій росії та України6 серпня 2013 р. у м.Белгород (РФ) відбулася зустріч прикордонних ветеранських організацій України та Росії. На зустрічі були представники Белгородської й Воронежської обласних організацій РФ  та Харківської, Дніпропетровської й Донецької обласних організацій України, керівництво прикордонного управління ФСБ по Белгородській та Воронежській областях, представник духовенства.

У її роботі взяли участь: ВО Голови комітету ветеранських організацій прикордонників країн СНД Отрощенко В.І. та Голова Комітету Організації ветеранів ДПС України Макаров А.А. Також, у  складі української делегації, в зустрічі взяв участь член Ради - голова Харківського обласного осередку ВГО "Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ", ветеран прикордонної служби (розвідки), полковник запасу Кинько О.В. На зустрічі були заслухані доповіді керівників ветеранських організацій, відбувся обмін досвідом діяльності ветеранських організацій, обговорення проблем та шляхів їх вирішення. Учасники зустрічі поклали квіти до Вічного вогню та Пам"ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні, відвідали цвинтар, де похований колишній голова Белгородської ветеранської організації, ознайомилися з експозицією Державного музею-заповідника "Прохоровське поле". Вся зустрч та робота пройшли в теплій, діловій та дружній обстановці.

 
25 травня ц.р. в Харкові відбулося корпоративне святкування Дня прикордонника PDF Друк E-mail

Корпоративне святкування Дня прикордонника25 травня ц.р. в Харкові відбулося корпоративне святкування Дня прикордонника (28 Травня) та 95-річниці Прикордонної охорони - Прикордонних військ - Прикордонної служби. У святкуванні взяли участь ветеранські організації Харківської та Донецької областей, ветерани прикордонної розвідки з Луганської та Дніпропетровської областей. У заході також прийняли участь члени сімей ветеранів - дружини та діти.

Детальніше...
 


Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 9 гостей на сайті