Понеділок, 30 січ. 2023 р.
Вітаємо генерал-майора Волкова Г.А. PDF Друк E-mail

Вітання Волкову Г.А.ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

8 серпня 2013 року, виповнилося 56 років генерал-майору ВОЛКОВУ Геннадію Анатолійовичу, заступнику Голови Служби зовнішньої розвідки України, колишньому керівнику розвідувального органу Адміністрації Державної прикордонної служби України (2003-2012рр.).


Члени Всеукраїнської Асоціації ветеранів та співробітників прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” - друзі, колеги та товариші по службі сердечно вітають свого колишнього начальника з Днем народження!

Цілком очевидно, що свого часу, в непростий період перетворень, завдяки виваженому керівництву з боку Г.Волкова, прикордонна розвідка збереглася в існуючій організаційно-правовій формі, відбулася, як розвідувальний орган, та зайняла належне місце в розвідувальному співтоваристві України.

Багатий життєвий та різнобічний попередній досвід служби на різних  командирських посадах, у підрозділах спеціального та антитерористичного призначення, дозволили Волкову Г.А. з честю виконувати складні завдання на посаді керівника прикордонної розвідки України й отримати перше вище офіцерське звання саме серед прикордонників.

Асоціація щиро бажає Геннадію Анатолійовичу міцного здоров'я, особистого і сімейного щастя, подальшого кар’єрного зросту та чергових військових звань, міцності духу і наснаги для здійснення усього задуманого.

Нехай професіоналізм, енергійність і неповторний шарм вихідця з відомого регіону й надалі допомагають Вам в житті та у службі. При цьому, як керівнику державного рівня, завжди пам’ятати, що успіх будь-якої справи, а особливо такої важливої і чутливої, як розвідка, забезпечують насамперед люди - люди, які в ній працюють та, які їй допомагають! Нехай в усіх починаннях Вас супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, кількість друзів завжди переважає над чисельністю недругів, а непроста робота щодо забезпечення безпеки Батьківщини від зовнішніх загроз приносить задоволення й творчі перемоги.

З повагою,

Рада Асоціації

8 серпня 2013 року

м. Київ

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 12 гостей на сайті