Понеділок, 30 січ. 2023 р.
Звернення ВГО "ЩИТ і МЕЧ" та ветеранів ДПСУ до військовослужбовців та працівників частин Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, що дислоковані в Автономній Республіці Крим PDF Друк E-mail


ЗВЕРНЕННЯ


Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська Асоціація ветеранів прикордонної розвідки "ЩИТ і МЕЧ" та ветеранів Державної прикордонної служби (Прикордонних військ) України до військовослужбовців та працівників частин Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, що дислоковані в Автономній Республіці Крим

Дорогі наші друзі та колеги – побратими!


Сьогодні Україна – у великій небезпеці!

Під цілком надуманим та юридично нікчемним приводом, частини та підрозділи Збройних Сил Російської Федерації розпочали т.зв. “гуманітарну місію” - неадекватне застосування "м’якої сили" на території Автономної Республіки Крим, яка є невід’ємною складовою частиною України. Тільки завдяки витримці та професіоналізму не звучать постріли та не л’ється кров, хоча провокатори чекають цього. Ми – прикордонники добре розуміємо, що має місце порушення Державного кордону, а самі дії – це акт АГРЕСІЇ!

Ми вітаємо демілітаризацію російською стороною прикордонного простору на сухопутній ділянці російсько-українського кордону. Разом з тим, в Автономній Республіці Крим оперативна обстановка продовжує залишатися напруженою, хоча й контрольованою, - на прикордонні частини, в т.ч. на морські, що дислоковані в АРК, органи їх управління, прикордонників та членів їх сімей, які проживають в Криму, продовжується безпрецедентний силовий, інформаційний та морально-психологічний тиск. Фактично, мова йде про демонстраційну БЛОКАДУ та спробу поставити прикордонників “на коліна”! Ескалація напруги вже призводить до випадків захоплення заручників, в т.ч. з числа прикордонників (генерал-полковник Прикордонної служби М.Коваль). Незважаючи на це особовий склад не покидає місць несення служби, а також, не склавши зброю продовжує виконувати завдання з охорони державного кордону та залишається вірним Присязі та Українському народу.

Ймовірно, що спецпризначенці забули: ПРИКОРДОННИКИ - НЕ ЗДАЮТЬСЯ, бо для всіх “зелених кашкетів” в усі часи Державний кордон був та залишається СВЯЩЕННИМ та НЕДОТОРКАННИМ!

Сьогодні вам, як й іншим військовослужбовцям Збройних Сил України, що дислокуються в Автономній Республіці Крим (АРК), – найтяжче, бо ви – в ОБЛОЗІ та проявляєте мужність і витримку, демонструєте високий патріотизм і волю! Вкрай непросто членам ваших родин. Однак, цілком очевидно, що Крим ще й досі належить Україні лише завдяки духу наших військових, в т.ч. прикордонників. ВИсправжні герої, а ГЕРОЯМ - СЛАВА!

В умовах часткової втрати управління, шаленої інформаційної війни та штучного розповсюдження панічних настроїв, хтось каже, що ви - КРИМСЬКІ прикордонники. Це – не правда, бо ВИ – УКРАЇНСЬКІ прикордонники.
Хтось каже, що “Бездарное руководство Госпогранслужбой привело к захвату Азово-Черноморского регионального управления, Симферопольского отряда, Севастопольского отряда морской охраны, Керченского омо” та вас покинули. І це – не правда, бо разом з вами – весь Український народ, колеги з усіх інших прикордонних управлінь та частин, переважна більшість ветеранів-прикордонників.
Хтось каже, що ви не здатні вистояти. А це – відверта брехня, бо навіть незважаючи на т.зв. “реформи” останніх років, що “роззброїли” прикордонників, не підірвали головного - вашого бойового духу, віри та патріотизму!

Незважаючи на те, що Громадська рада при Адміністрації Державної прикордонної служби України та Комітет ветеранських організацій Державної прикордонної служби України мовчать, повірте, ВИ – не одні, усі корпоративні (прикордонні) організації, справжні прикордонники – з вами, бо ми - “однієї крові”. А прикордонники, як відомо, а тим паче розвідники та оперативники своїх у біді не кидають!

Вже сьогодні, членами Асоціації та ветеранами киянами і одеситами, надається посильна практична допомога в перевезенні, розміщенні та підтримці членів ваших родин, здійснюються заходи інформаційної підтримки, експертно-аналітичного забезпечення відповідних споживачів, вживаються заходи впливу… Зокрема, підготовлено та опубліковано Звернення до ветеранів та співробітників Прикордонної служби (Прикордонних військ) Російської Федерації із закликом про сприяння у припиненні агресії відносно України.

Прийнято рішення про формування Фонду підтримки військовослужбовців та працівників Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України та членів їх сімей. Усі небайдужі можуть переводити цільові кошти (“благодійна допомога прикордонникам та членам їх сімей”) на рахунок Асоціації (ЕГРПОУ - 38262418): “ПРИВАТБАНК”, р/р № 26002060841291, МФО - 300711. Усі зібрані кошті будуть перераховані/передані членам сімей прикордонників АЧРУ (за списком).

Також ветеранська прикордонна спільнота Києва висловлює готовність сформувати відповідно до Закону України “Про участь громадян в охороні громадського  порядку і державного кордону” 1-й Громадський Прикордонний загін, як громадське формування з охорони державного кордону, та взяти під тимчасову охорону адміністративний кордон континентальної України з Автономною Республікою Крим, а також будь-яку іншу ділянку державного кордону, яка потребує професійного посилення.

Дорогі друзі та колеги, ТРИМАЙМОСЯ!
Ми – на своїй землі, з нами – правда!

СЛАВА УКРАЇНІ!
МАЄМО ЧЕСТЬ!

Ігор ГЛОВА
Голова ВГО "ЩИТ і МЕЧ", ветеран Прикордонної служби, полковник запасу

Ветерани Прикордонної служби:

генерал-лейтенанти у відставці Володимир ДОРДЮК, Віктор ЗАЯРНИЙ

генерал-майори запасу (у відставці) Олександр БОНДАРЕНКО, Борис МАРЧЕНКО

полковники запасу (у відставці) Олексій БАБИЧ, Валентин БАЖАНОВ, Дмитро БОБОВ, Валерій БОСЕНКО, Володимир ГОВОРУХА, Олександр КИНЬКО, Микола КОЗЯР, Олег КОВАЛЕНКО, Олександр ЛЕБІДЬ, Юрій ЛЕОНОВ, Олександр ЛІЗОГУБ, Валерій МАНУК’ЯН, Анатолій МІДЗЯНОВСЬКИЙ, Ігор НОВАК, Ігор ПСАР, Володимир РУДНИЦЬКИЙ, Павло СОЛОХА, Микола ТРОЦЕНКО, Володимир ТУНІК, Стасис ШЯУЛІС, Вадим ШЕЛЕСТ, підполковники запасу Андрій ДУБОВИК, Віктор ІЩЕНКО, Руслан КАЛЬНОЙ, Юрій КОСТЮК, Андрій КУЗЬМЕНКО, Валерій МАЦЕПУРА, Володимир МОНАСТИРСЬКИЙ, майор у відставці Ярослав ГАВРИЛІВ

P.S.: Звернення відкрито для підписання усіма громадськими (прикордонними) організаціями та ветеранами Державної прикордонної служби (Прикордонних військ) України. ПРИЄДНУЙТЕСЬ словом та ділом!...

“5” березня 2014 року
м. Київ (Україна)

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 7 гостей на сайті