Понеділок, 30 січ. 2023 р.
Щодо Указу Президента України від 24.12.2012 р. № 726/2012 PDF Друк E-mail

ЗАЯВА

Прес-центру Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”

щодо Указу Президента України від 24.12.2012р. № 726/2012 (відносно спрямування діяльності Державної прикордонної служби України через Міністра внутрішніх справ України)

24 грудня 2012 року Президентом України було видано Указ № 726/2012, яким передбачається спрямування діяльності Державної прикордонної служби України через Міністра внутрішніх справ України.

I Всеукраїнська Конференція Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ” (далі - Асоціація) від 16 лютого 2013 року розглянула зазначене рішення Глави держави.

Відповідно до рішення Конференції, Радою Асоціації опрацьовано та подано на ім’я Президента України В.Ф. Януковича Звернення “Пропозиції щодо Указу Президента України від 24.12.2012р. № 726/2012 (відносно спрямування діяльності Державної прикордонної служби України через Міністра внутрішніх справ України)”, а також поінформовані Секретар Ради національної безпеки і оборони України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, Голова Служби безпеки України, Голова Служби зовнішньої розвідки України та Голова Державної прикордонної служби України.

Асоціація вважає, що національну модель безпекового сектору слід визначати (будувати) виключно суверенно, у контексті зовнішніх загроз, соціально-політичних умов, національних традицій та особливостей правової культури держави.

За оцінками ветеранів-прикордонників - членів Асоціації, найкращим для України, як позаблокової держави, могло б бути - збереження Державної прикордонної служби самостійним державним органом зі спеціальним статусом (аналогічно Службі безпеки України та Управлінню державної охорони України) або центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом (аналогічно Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України).

Враховуючи важливість та чутливість порушеного питання для усієї системи національної безпеки України, Асоціація висловила прохання до Президента України, як гаранта державного суверенітету та територіальної цілісності України, - ініціювати додаткове вивчення, обговорення й, можливо, коригування прийнятого рішення.

Асоціація налаштована на конструктивну співпрацю з органами державної влади, центральними органами виконавчої влади та державними органами, що функціонують у сфері національної безпеки.

У рік 95-річного ювілею Прикордонної охорони – Прикордонних військ – Прикордонної служби, Асоціація закликає усіх патріотів - ветеранів та пенсіонерів Прикордонної (-их) служби (військ) України (СРСР) до єднання у відстоюванні долі прикордонного відомства.

Наш сила – у ЄДНОСТІ!

Прес-центр Асоціації бажає усім прикордонникам тиші на прикордонних стежках, міцного здоров’я, благополуччя та успіхів, а ветеранам (пенсіонерам) Прикордонної служби (військ) - довгих років та трудових звершень!

Прес-центр ВГО “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”

08.04.2013р.

м. Київ

 
Наші партнери

Газета "Прикордонник"

Держприкордонслужба України

Громадянський корпус

Корисні посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Хто на сайті?
На даний момент 10 гостей на сайті